Teknoloji

Psikolojik korku oyunu Ad Infinitum ertelendi!

 
Hekate grubu tarafından geliştirilen birinci şahıs hayatta kalma kaygısı oyunu Name Infinitum, daha önce planlanan 20 Nisan çıkış tarihinden Eylül ayına ertelendi. İlginç atmosferlere sahip ruhsal kaygı oyunu, Steam üzerinden PlayStation 5, Xbox Series ve PC için çıkacak. Oyunun daha önce duyurulan PlayStation 4 ve Xbox One sürümlerinden bugünkü fragman ve basın açıklamasında bahsedilmedi.
 
Gerçekçi bir korku deneyimi bizleri bekliyor.
 
 
 
Ad Infinitum, çekici atmosferi ve hikayesiyle oyuncuların karşısına çıkmak istiyor. Oyun, birinci şahıs hayatta kalma kaygısı deneyimi sunmayı amaçlıyor. Infinitum adı, büyük savaşı bir Alman askerinin bakış açısından görmemizi sağlar. Savaş atmosferinin ve arka planda yaşananların bizlere aktarılacağı oyunda ruh sağlığımızı da yerinde tutmamız gerekiyor.
 
Birinci Dünya Savaşı’na dayanan bu ruhani korku oyunu, çözülmesi gereken çeşitli bulmacalar ve üstesinden gelinmesi gereken garip yaratıklar içeriyor. Çevreyi keşfederek ilerleyebileceğimiz bu oyunda tarihi ortamlara adım atacak ve kendi kararlarımızı vereceğiz. Bu kararlar oyunun gidişatını etkileyecek ve içinde yaşadığımız bu dünya değişecektir.
 
Korku oyunu Ad Infinitum Eylül’de geliyor. Öte yandan oyunun yeni fragmanı da yayınlandı. Aşağıdan izleyebilirsiniz.
 
Ad Infinitum oynanışa genel bakış fragmanı
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu