Haber

Serdar Ali Çelikler’den F.Bahçe taraftarına uyarı: Bunu yaparsanız ağlarsınız

F.Bahçe’nin Samsunspor ile 1-1 berabere kalması sonrasında sarı-lacivertlilerde moraller bozuldu.

İsmail Kartal yönetimini ve oyuncularını eleştiren taraftarların yanı sıra Fred’in sakatlığı sonrası şampiyonluk umutlarını azaltan futbolseverler de oldu.

Sarı-lacivertli yorumcu Serdar Ali Çelikler, sosyal medyada hüzünlü paylaşımlar diye adlandırılan hüzünlü paylaşımlar yapan Fenerbahce taraftarları için çarpıcı bir yorum yaptı.

“Şampiyonluk kaçmadı”

Taraftarlara seslenen Çelikler, şunları söyledi: “Yıkılmaz, şampiyonluk gitmedi!”diyerek F.Bahçe taraftarlarını uyardı.

F.Bahçe kadrosunu korumazsa ağlama 3 hafta sonra başlayacak. Bakın 3 hafta veriyorum… Şampiyonluk kaçmazdı, bunu İsa zamanında öğrendik. Bu grup yıkılmaz, hiçbir şey kırılamaz, hiçbir şey olamaz.

“Ayağa kalkacaksınız”

Sosyal medyada üzücü paylaşımlar yapan herkesi takipten çıkaracak ve spam göndereceksiniz. F.Bahçeli olduğunu iddia ederek bu paylaşımı yapanlar… Yarısı F.Bahçe taraftarı değil, diğer yarısı da sizin üzücü durumunuzdan istifade ediyor. Düştüğün yerden kalkacaksın kardeşim. Düşmeyeceksin, düşmeyeceksin, düşmeyeceksin! Zayıflık göstermeyeceksin, sen F.Bahçe’sin.

“Dursun Özbek konuşmaya devam etti, şimdi de ılımlılık çağrısı yapıyor”

Dursun Özbek’in sürekli basına konuşma yapmasını da eleştiren Çelikler, sözlerini şöyle tamamladı:

Adam (Dursun Özbek) 5 kere konuştu, 5… Artık ılımlılıktan bahsetmeye başlıyor. Daha fazla konuşursan kaybedersin ve konuşacak zaman değerlidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu