Haber

AK Parti Eskişehir adaylarını açıkladı

ESKİŞEHİR (İGFA) –Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Şehit Anıl Gül Spor Salonu’nda düzenlenen tanıtım toplantısında, Eskişehir’in ilçelerindeki belediye başkan adaylarını kamuoyuna açıkladı.

31 Mart’ın çalışma ve hizmet belediyeciliğinin sembolü olacağını belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP’nin şehirleri geleceğe hazırlamak gibi bir amacının olmadığını öne sürerek, çalışma ve hizmet politikasıyla Türkiye’yi büyütmeye devam edeceklerini söyledi.

Milletin ortak değerlerini sömürme politikasının sona erdiğine işaret eden Erdoğan, “Türkiye’nin ve şehirlerin bırakın 5 yılı, kaybedecek bir günü bile yok” diye konuştu ve şunları ekledi: Merkezi hükümet ve belediye el ele verirse, Eskişehir’imiz yeniden canlanacak, ayağa kalkacaktır.” ” İleti.

Hatırlanacağı üzere Nebi Hatipoğlu, AK Parti ve Cumhur İttifakı tarafından Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı olarak açıklanmıştı.

Cumhur İttifakı olarak MHP, Eskişehir’de 4, Büyük Birlik Partisi ve Yeniden Refah Partisi 1’er aday gösterirken, AK Parti 8 ilçede aday gösterdi.

Eskişehir’in ilçelerindeki adaylar şöyle:

Alp:Alparslan Kokulu (MHP)

Beylikova:Vahit Kara (AK PARTİ)

Av tüfeği:Kadir Bıyık (MHP)

Güneş:Hidayet Özmen (BBP)

Han: Bekir Belceli (AK PARTİ)

İnönü:Serhat Hamamcı (AK PARTİ)

Mahmudiye:Murat Uçarer (AK PARTİ)

Mihalgazi:Zeynep Güneş (AK PARTİ)

Mihalıççık:Halil Sami Barış (MHP)

Odunpazarı:Özkan Alp (AK PARTİ)

Sarıcakaya:Faruk Güler (YİNE REFAH)

Seyitgazi:Erhan Erden (MHP)

Sivrihisar:Hüseyin İlhan (AK PARTİ)

Tepebaşı:Hamid Yüzgüllü (AK PARTİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu