Ekonomi

Cumhurbaşkanı Erdoğan gençlerle bir araya geldi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rami Kütüphanesi’nde gençlerle bir toplantı paylaştı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Genç kardeşlerimle Rami Kütüphanemizde güzel bir buluşma gerçekleştirdik. Sohbetimizi bu akşam saat 21.00’de sosyal medya hesaplarımızdan ve televizyon kanallarımızdan izleyebilirsiniz.” sözlerini kullandı.

Erdoğan, paylaşımında görüşme görseline de yer verdi. Videodaki gençlerin yüzlerindeki gülümsemenin kendisini mutlu ettiğini belirten Erdoğan, “Sanırım güzel bir haber veriyorsunuz değil mi?” diye sordu.

CHP’li dedesini AK Parti’ye üye olmaya ikna eden gencin yanı sıra soru soran, gündeme ilişkin yorum yapan bazı gençlerin yer aldığı videoda, heyecanla kurdukları cümleler yüzleri güldürdü.

“İnşallah 28 Mayıs’ta size yüzde 55 kazandıracağız”

Ayrıca genç bir kızın, merhum dedesinin koleksiyonunda yer alan Milli Selamet Partisi amblemli çay bardağını Cumhurbaşkanı Erdoğan’a hediye ettiği görüldü.

Videoda ayrıca depremden etkilenen Kahramanmaraşlı bir kız çocuğunun 14 Mayıs seçimlerinden sonra depremzedelere ve bölge halkına yönelik hakaretlerin kendisini üzdüğünü söylediği anlara da yer verildi.

“İnşallah 28 Mayıs’ta size yüzde 55 kazandıracağız.” Görüntüde, “Rabbime hamd olsun ki, beni senin gibi uyanık ve şuurlu sahabeler nasib etti” diyen bir gencin yer aldığı görülüyor. kelimesini kullandığı görüldü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu