Ekonomi

Dijital Kurye Platformu Bankacılık ve Finans Sektörlerine Hizmet Veriyor

Geleneksel sözleşmeli taşımacılığı dijitalleştiren Dijital Kurye Platformu, bankacılık ve finans şubelerine de hizmet veriyor. Sanal bankaların ve diğer finansal kuruluşların sahadaki fiziki temsilcisi olmak için çalışmaktadır.

Dijital sözleşme yönetimi ve kimlik doğrulama hizmetlerini müşterilerinin kapısına kadar getiren Dijital Kurye Platformu, bankacılık ve finans departmanlarında faaliyet gösteren firmaların ihtiyaç duyduğu hizmetleri sunmaktadır. Banka ve finans kuruluşlarına mevzuat değişikliklerine anında ve aktif olarak uyum sağlama fırsatı sunan platform, yeni düzenlemelerin getirdiği imza ve kimlik doğrulama gereksinimlerini de karşılıyor.

Platformun artık sanal bankaların ve diğer finansal kuruluşların sahadaki fiziki temsilcisi haline geldiğini belirten Digital Kurye CEO’su Oral Başer, bankacılık şubesi ve bankacılık dışı finansal hizmetlerin ihtiyaçlarını kapsamlı bir şekilde karşıladıklarını vurguladı. Başer, “Finans sektörünün güvenliğine de önemli katkılar sağlayan Dijital Kurye Platformu, uçtan uca şifreleme ve gelişmiş kimlik doğrulama teknikleriyle müşteri verilerini koruyor ve dolandırıcılık girişimlerinin önüne geçiyor. Bu sayede finansal kurumlar hem müşterilerine karşı yasal yükümlülükleri ve sorumlulukları vardır.”

2022 yılında hizmet vermeye başlayan platform, sözleşmeli taşımacılık hizmeti kapsamında imzalanması gereken evrakların kapıda dijital doğrulaması yapılmış kişiler tarafından imzalanmasını sağlıyor ve imza süreci tamamlandığında belgenin her iki tarafla da paylaşılması sağlanıyor. gönderen ve imza sahibi. – İSTANBUL

haberkocaali.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu